Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Aplikační inženýr - analýza, otestování, zlepšování aplikací

Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici Aplikační inženýr. Nabízíme velmi rozmanitou náplň práce, jejímž těžištěm bude řešení nestandardních situací v používaných aplikacích a hledání příčin mimořádných chyb plynoucích z dosud neotestovaných kombinací vstupních dat. Tato práce bude zahrnovat jak analýzu fungování aplikací a zpracování dat, tak i komunikaci s vývojáři i uživateli a finální návrh změn a ladění používaných aplikací.

Náplň práce:
Řešení nestandardních incidentů, lokalizace příčin nefunkčnosti aplikací, práce s logy, otestování aplikací
Analýza a návrh řešení
Komunikace s vývojáři, testery i kolegy z aplikační podpory
Podílení se významnou měrou na dalším rozvoji a zefektivňování funkčnosti aplikace
Přispění k budování znalostní báze

Požadujeme:
Alespoň roční zkušenost s analýzou, testováním nebo úpravou aplikací - ideálně z finanční oblasti
Znalost DB (používáme Oracle) a znalost SQL jazyka, výhodou je orientace v UML
Výhodou je zkušenost s jazykem Java (dobrá školní znalost na úrovni vysokoškolského studia informatiky také postačí)
Samostatnost, přemýšlivost, chuť přijít na kloub problémům, analytické myšlení
Schopnost učit se nové věci, touha měnit společnost podle aktuálních trendů

Nabízíme:
Zázemí velké, stabilní společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Nadstandardní spektrum zaměstnaneckých výhod
Možnost odborného a osobního rozvoje
Možnost občasného home office
Nástup ihned, příp. dle dohody

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Tester, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura