Chceš pracovat pro jednu z největších cestovních kanceláří v České republice? Baví tě online marketing? Tak neváhej a přidej se k nám. Nezapomeň nám poslat krátký průvodní dopis, proč máme začít spolupráci právě s tebou! :)

PPC Specialist (On-Line Marketing Specialist)

Náplň práce:

  • Příprava veškerých kreativ pro online komunikaci v display prostředí (bannery)
  • Tvorba kreativ a zodpovědnost za jednotnou online komunikaci
  • Správa RTB kampaní v Adform
  • Komunikace s partnery v oblasti RTB a display reklamy
  • Vyhodnocování
  • Správa a optimalizace kampaní v účtu Google Ads
  • Správa a optimalizace kampaní v účtu Sklik
  • Reporting výkonnosti spravovaných kanálů (Display ,RTB, PPC, agregátory)

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost Google Ads, Sklik, Adform, Google Analytics
  • Základní znalost PPC Bee, XML feedů
  • Praxi na obdobné pracovní zkušenosti 2 roky
  • Analytické myšlení a obchodní myšlení
  • Kreativita
  • Odolnost vůči stresu a flexibilita
  • Vůle na sobě pracovat a učit se

Nabízíme:

  • Pracovní místo v moderní budově Danube House v Karlíně
  • Perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Kartu Multisport pouze za 350 Kč
  • Firemní jazykové kurzy angličtiny zdarma
  • E-Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Slevy na zájezdy
  • Sick Days
  • Nástup ihned nebo dohodou

Společnost
Blue Style k.s.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Blue Style k.s., Sandra Lerchová