Společnost KM BETA, a.s. největší český výrobce stavebních materiálů pro celý dům hledá

REGIONÁLNÍ MANAŽERY pro stavební materiály.

Náplň práce:

  • uzavírání smluv s obchodními partnery
  • vyhledávání nových staveb v terénu s uplatněním výrobků KM Beta, a.s.
  • vyhledávání firem a jednotlivců pro vzájemnou spolupráci
  • zaberzpečování servisní služby KM Beta ,a .s. - odborné poradenství, výpočet spotřeby materiálu, zpracování cenových návrhů, doporučení obchodních partnerů, spolupráce
  • spolupráce s projektanty, architekty, stavebními a investorskými firmami, pokrývači
  • zabezpečení aktuální propagační činnosti
  • účast na výstavní činnosti pořádané firmou KM Beta,a.s.

Požadujeme:

  • SŠ (stavebního směru výhodou)
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost
  • flexibilitu

Výhodou:

  • praxe v obchodě se staveb.materiály
  • praxe při realizaci staveb

Místo výkonu práce rozsahem odpovídá přibližně velikosti 1 kraje v ČR. Každý RM bude mít na starosti 1 z regionů námi označených 13, 14, 23, 24, 26, 27, 28, 50, 51

Nabízíme:

  • služební auto i k soukromým účelům
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • notebook
  • flexibilní pracovní doba - státní svátky i víkendy volné

Společnost
KM Beta a.s.
Adresa
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KM Beta a.s., Ivona Marečková