Oblastní charita Havlíčkův Brod je poskytuje od roku 1991 sociální, zdravotní a humanitární služby lidem v nepříznivé životní situaci prostřednictvím kvalifikovaných pracovníků a dobrovolníků. Vycházíme z křesťanských základů. Klademe důraz na lidský přístup, kvalitu a pružnost.

V současné době hledáme člověka, který má zkušenosti s ekonomikou a účetnictvím. Chcete dát svojí práci hlubší smysl? Neváhejte, hledáme možná právě Vás!

Rámcová náplň práce:

  • vedení ekonomického úseku organizace
  • metodické vedení účetnictví organizace
  • koordinace a sestavování účetních závěrek a výkazů
  • finanční plánování, zpracovávání rozpočtů organizace
  • komplexní zpracovávání grantů, dotací a evropských projektů

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnání ve stabilní firmě s dlouholetou historií
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření, min. 1 rok praxe na pozici ekonom nebo hlavní účetní
  • dobrá znalost MS Office
  • znalost účetních a daňových zákonů
  • znalost specifik finančního řízení a účetnictví neziskového sektoru výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilitu
  • ztotožnění se s činností Charity a jejími hodnotami (Etický kodex Charity ČR)
  • ochotu dále se vzdělávat v oboru
  • schopnost a ochotu týmové práce
  • řidičský průkaz sk. B

Oblastní charita Havlíčkův Brod si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení nebo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Oblastní charita Havlíčkův Brod
Adresa
Bělohradská 1128, Havlíčkův Brod
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace