Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

STUDENTI - JAVA/.NET Developer - i zkrácený úvazek

Náplň práce:

Analýza, návrh, programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů především pro bankovní a finanční sféru
Spolupráce se seniorními kolegy na návrhu a vývoji aplikací

Poskytování technických konzultací klientům
Možnost vedení menšího vývojového týmu - v závislosti na dosažených zkušenostech

Jaké znalosti a dovednosti?

Jsi absolventem či studentem minimálně 2. ročníku VŠ technického zaměření (informační technologie)?
Máš školní znalost programovacího jazyka Java nebo C# a ASP.NET?
Alespoň základní znalost SQL?
Komunikační a analytické schopnosti?
Máš zájem pracovat na svém odborném a osobnostním růstu?
Ovládáš angličtinu?

Výhodou je:

Co se týče platformy .NET výhodou je znalost: WCF, Enterprise Library, LINQ

V Javě se můžeš zapojit do internetových projektů jak na front-end nebo back-end s využitím J2EE, JSF, Spring Web Flow, IDE Intellij Idea 13, Sybase ASE SQL Server, Enterprise Application Server, OpenGL, grafové algoritmy...

Co můžeme nabídnout:

Zaměstnání v přední softwarové firmě s možností zkráceného úvazku podle potřeb studenta
Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
Prostor pro vlastní inovace a nápady - možnost pracovat na školních projektech pod hlavičkou firmy
Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, týden dovolené navíc, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
Příspěvek 10.000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
Společnost otevřených a schopných lidí
Zajímavé platové ohodnocení

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.