Co vás čeká:

Strategické a finanční plánování, taktické vedení finančního úseku Bilance a výsledovky, management nákladů Controlling jednotlivých provozů společnosti a dodržování firemních procesů Analýza finančních ukazatelů Hodnocení rizikovosti projektů a vyhodnocení efektivity obchodů Odpovědnost za dosažení stanovených cílů, řízení cash-flow a profitabilitu společnosti Zastupování společnosti v komunikaci s bankami a ostatními institucemi Úzká spolupráce s vlastníky společnosti a vedoucími pracovníky všech poboček Řízení chodu finančního systému organizace, zajištění efektivnosti hospodaření společnosti Nastavení procesů a řízení aktivit v rámci finančního řízení společnosti Audity, měsíčné a roční závěrky Analýzy, procesy, úspory Personálně-mzdová agenda ve spolupráci s externí účetní firmou

Požadujeme:

Znalost účetnictví a controllingu, platné legislativy v oblasti daní a financí V Š/SŠ ekonomického směru Praxi na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost Manažerské schopnosti, analytické myšlení, rozhodnost Aktivní přístup a zvládání zátěže ŘP sk. B, aktivní řidič Zkušenosti s vedením týmu lidí - řídící schopnosti Flexibilita, iniciativa a komunikativnost

Co vám můžeme nabídnout:

Zajímavé mzdové ohodnocení Možnost se aktivně podílet na růstu a rozvoji společnosti Kancelář v dobré dopravní dostupnosti Přátelské prostředí a kolektiv Mobilní telefon, notebook Příspěvek na stravování, 3 dny sick-days, firemní akce

Společnost
ECO - F a.s.
Adresa
Ringhofferova 115/1, Praha – Třebonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ECO - F a.s., Petra Nebřenská