AMISTA je významným českým správcem investičních fondů specializujícím se na zakládání, obhospodařování a administraci fondů kvalifikovaných investorů. Již 12 let se staráme o řadu významných klientů a aktuálně spravujeme portfolio 66 fondů s objemem aktiv přes 57 miliard korun. Naším cílem je poskytovat služby šité na míru zakladatelům fondů a významným investorům. Jsme dlouholetým členem Asociace pro kapitálový trh ČR.

COMPLIANCE SPECIALISTA pro investiční společnost

Neustále spouštíme nové a zajímavé projekty, a proto rozšiřujeme právní oddělení a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Právník. Pokud jste aktivní a iniciativní, máte pozitivní přístup a jste člověk s týmovým duchem, přidejte se do našeho týmu a staňte se součástí AMISTA IS.

Náplň práce

  • právní agenda při zakládání investičních fondů
  • compliance agenda v oblasti finančních trhů, kolektivního investování a práva obchodních korporací
  • sledování vývoje legislativy a implementace změn
  • příprava smluvních dokumentů a právních stanovisek
  • právní podpora ostatních oddělení společnosti

Požadovaný profil

  • vysokoškolské právní vzdělání
  • zájem o právní regulaci finančního trhu a právo obchodních korporací
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce
  • kvalitní ústní i písemný projev
  • komunikativní a reprezentativní jednání
  • aktivní znalost AJ
  • juniorní pozice je vhodná i pro absolventy VŠ
  • na seniorní pozici požadujeme praxi v minimální délce 3 let

Nabízíme

  • možnost nástupu ihned
  • zázemí úspěšné stabilní finanční instituce s širokým portfoliem fondů
  • podporu odborného růstu a rozvoje
  • příležitost získat zkušenosti v oblasti správy investičních fondů kvalifikovaných investorů
  • tvůrčí práci se zkušeným týmem
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín)
  • stravenky, mobilní telefon pro soukromé účely
  • stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, MultiSport kartu
  • jedinečnou příležitost získat zkušenosti v oblasti kolektivního investování

Společnost
AMISTA investiční společnost, a.s.
Adresa
Pobřežní 620/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AMISTA investiční společnost, a.s., Tereza Jünglingová