Na naše finanční oddělení hledáme novou posilu na pozici Referent kalkulací a controllingu. Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají zájem pracovat v oblasti finančního a výrobního controllingu a současně mají zájem o zkrácený úvazek.

Náplň práce:

- podílení se na měsíčních závěrkách
- zpracování kalkulací
- příprava prezentací
- zpracovaní přidělených reportů

Požadavky:

- min. SŠ ekonomického zaměření
- MS Office (především MS Excel) podmínkou, znalost účetních systémů výhodou
- logické a analytické myšlení
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

- zaměstnání pouze na částečný úvazek
- práci v mezinárodním prostředí
- moderní zázemí společnosti, cca 25 km od Pardubic a Hradce Králové
- jazykové kurzy

O naší společnosti:

ADA International s.r.o., je přední výrobce hotelové kosmetiky. Vyvíjíme a vyrábíme luxusní značkovou a privátní kosmetiku o objemech od 3 ml do 12 litrů, včetně dárkových setů a hotelových doplňků. Naše výrobky jsou úspěšně dodávány do hotelů, leteckých společností, výletních lodí, luxusních butikových řetězců, do maloobchodních i velkoobchodních sítí ve více než 120 zemích světa. Máme pobočky v sedmi zemích (v České republice, Německu, Velké Británii, Spojených arabských emirátech, Číně, Singapuru a Spojených státech).

Naše přednosti spočívají především v možnosti komplexního řešení potřeb našeho zákazníka na jednom místě – počínaje vlastním inovativním výzkumem a kosmetickými formulacemi, grafickými návrhy na přání zákazníka, přes vlastní výrobu – vyfukování lahví, míchání kosmetických náplní, potisk a plnění lahví a tub, až po kompletaci balíčků a dárkových setů.

Společnost
ADA International s.r.o.
Adresa
Holice – Podlesí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Fakturantka, Financial Controller, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.