Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

SAP Analytik / SAP Support Specialista pro FI modul

Máte zkušenost s analýzou požadavků a návrhem řešení či vlastním vývojem?

Máte zkušenosti s podporou v SAPu a znalost FI modulu?

Domluvíte se anglicky a neleknete se SQL?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost hledáme uchazeče na zajímavou, kumulovanou pozici SAP Analytika/ SAP Support Specialistu pro FI modul.

Hledáme juniornější i zkušenější kandidáty, kteří se nebojí výzev a mají rádi různorodou a samostatnou práci.

Co vás čeká

  • Analýza požadavků od interních zadavatelů
  • Návrh nastavení, případně vývoj v SAPu S/4.
  • Podpora, nastavování a customizace v SAP, pro pojišťovnictví (IFRS17)
  • Tvorba a údržba dokumentace
  • Definování uživatelské role, testovacích scénářů, 2.úrovně podpory uživatelů,
  • Připrava podkladů pro školení, vlastní školení za svěřenou oblast, připrava podkladů pro sledování SLA/OLA,
  • Komunikace / dohled nad rozvojem aplikace u dodavatele a návrh dalšího rozvoje, nastavení a rekonfigurace modulů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/ SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • praxe v na pozici IT analytik nebo vývojář
  • Znalost FI modulu v SAP
  • Orientace v účetních standardech, znalost IFRS17 vítána
  • Praktická znalost SQL a zkušenost s vývojem aplikací a tvorbou SW dokumentace
  • Znalost angličtiny slovem i písmem
  • Analytické a koncepční myšlení

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou a rozmanitou práci v mezinárodní společnosti
  • Účast na klíčových projektech v rámci společnosti
  • Odborné vzdělávání a školení, možnosti certifikace
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Ucelený program zaměstnaneckých benefitů

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, Finanční analytik, IT konzultant, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura