Náš klient, obchodní, technicky orientovaná společnost v Praze 10-Vršovice, hledá do svého týmu kandidáta/tku na pozici:

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Požadujeme:

  • SŠ vzděláním ekonomického zaměření
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativní, týmový hráč
  • 3 roky praxe pracuje na pozici samostatné/ý účetní
  • zájmem o danou problematiku včetně příslušné legislativy
  • aktivním přístupem k řešení úkolů
  • výhodou je znalost účetního systému Helios,Pohoda CZ
  • výhoda je zkušenost v oblasti účtování nemovitostí, znalost DPH v oblasti nemovitostí a zkušenost s evidencí a vyúčtování služeb nájemníků (používáme systém SSB2000).
  • AJ velkou výhodou

Náplň práce:

  • kompletní zpracování účetnictví obchodně technologické firmy a malé nemovitostní společnosti včetně zpracování přiznání k DPH
  • vystavování faktur zákazníkům
  • správa výkazu intrastate
  • daňové přiznání k DPH
  • inventarizace účtů hlavní knihy, kontrola saldokonta
  • pokladna
  • evidence a účtování o pohybu majetku
  • závazky, pohledávky, odpisy majetku
  • sledování změn v účetní a daňové legislativě
  • zpracování daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob
  • spolupráce s kontrolními úřady
  • měsíční vyhodnocení výsledků společnosti
  • elektronická archivace účetních dokladů
  • práce s Excelem (analýzy, statistiky)
  • zpracování a zaúčtování faktur přijatých
  • zpracování bankovních transakcí – úhrady
  • účtování bankovních výpisů
  • spolupráce a příprava podkladů při měsíční závěrce a roční uzávěrce

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 1 roce zaměstnání – není podmínka)
  • zázemí stabilní společnosti jsme 27 let na trhu
  • interní benefity (stravenky, jazykový kurz AJ, Sick days, volnočasové poukázky), po roce zaměstnání / po zkušební době (v závislosti na pracovním výkonu a přístupu)
  • zajímavé zaměstnání v příjemném a kreativním kolektivu
  • možnost profesního růstu a vzdělávání

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

OPENN s.r.o., Markéta Brabcová
774 234 900