Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 20 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

HR a OFFICE manažer/ka

Náplň práce:

V rámci HR:

  • zodpovědnost za rozvoj a realizaci HR strategie firmy
  • vedení HR projektů a HR marketingových kampaních
  • tvorba personální politiky společnosti v oblasti odměňování, rozvoje a motivace zaměstnanců
  • spolupráce s vedoucími a zaměstnanci napříč celou firmou

V rámci Office:

  • vedení menšího týmu Interních služeb – recepční, personalistka
  • strategický rozvoj firmy ve svěřené oblasti
  • reporting a vedení statistik svého týmu Výkonnému řediteli
  • odpovědnost za svěřený rozpočet včetně jeho plánování
  • koordinace operativních činností (BOZP, revize zařízení, evidence drobného majetku, styk s úřady, datové schránky, pojistné smlouvy firmy a další)

Požadujeme:

  • Praxi na pozici středního managementu
  • Praxi na pozici HR bussiness partner (hledáme uchazeče s praxí ve strategickém řízení HR procesů a HR marketingu nikoli pouze personalistu se znalostí běžné HR operativy)
  • Výborné manažerské organizační schopnosti a analytické myšlení
  • Přehled o právních a finančních náležitostech souvisejících s chodem firmy
  • Znalost IT prostředí minimálně na úrovni koordinace s IT firmou
  • Znalost pojistných smluv a schopnost řešení pojistných událostí
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost přátelského jednání s lidmi
  • Schopnost naslouchat a dobře se vyjadřovat
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Běžnou znalost MS Office, ERP ABRA velkou výhodou nebo jiný informační systém

Nabízíme:

  • samostatnou manažerskou pozici podléhající přímo výkonnému řediteli firmy
  • zázemí perspektivní rozvíjející se společnosti
  • firemní akce
  • Motivační systém dodatkové dovolené
  • 3 sick days
  • Slevu na firemní výrobky
  • Nástup možný dohodou

Společnost
MORIS design s.r.o.
Adresa
Tiskařská 612/4, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Vrcholový management, Office Manager, HR Business Partner, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel