Vaši pracovní náplní bude podpora zákazníků vyuívajících služeb naší sítě (internet, kabelová TV), konfigurace aktivních prvků (switche, routery, bezdrátové spoje), příprava instalací pro montážní pracovníky (konfigurace) a správa monitorovacích a diagnostických nástrojů.

Pracovní náplň :
- správa sítě na administrativní úrovni
- podpora zákazníků
- diagnostika závad a správa monitorovacích nástrojů
- instalace WAN a LAN prvků
- rozvoj WAN sítě

Požadujeme
- pokročilé znalosti WAN sítí - routing, STP, DNS, DHCP, IGMP
- základní znalost OS Linux a bezdrátových sítí
- znalost AJ, minimálně na úrovni potřebné pro porozumění dokumentace
- dobré komunikační schopnosti
- časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a bezúhonost
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme :
- dynamickou práci s moderními technologiemi u největšího místního ISP
- zajímavé platové ohodnocení
- firemní benefity : sick days, stravenky, připojení k internetu a TV zdarma, home office, možnost služebního vozu, možnost naturálních výhod z jiných oblastí podnikání společnosti - půjčovna obytných vozů atp.

Společnost
CB Computers, v.o.s.
Adresa
Ottova 222, Rakovník – Rakovník II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

CB Computers v.o.s., Martin Cink
603 816 593
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.