P Automobil Import s.r.o., C Automobil Import s.r.o. a O Automobil Import s.r.o., výhradní dovozce nových vozů Peugeot, Citroen, DS a Opel, hledá zájemce na pozici:

WEBMASTER

NÁPLŇ PRÁCE:

  • správa obsahu a technická podpora webů a přidružených minisite
  • především: aktualizace akčních nabídek, aktualizace ceníků na webu, správa a aktualizace obsahu, aktivní hledání chyb na webu a následní řešení problémů, konfigurátor
  • správa domén - nastavení DNS, prodlužovaní – dohled nad včasnou fakturací
  • příprava a realizace digitálních školení
  • komunikace a koordinace s agenturami
  • aktualizace dealerských kontaktů + administrace a podpora pro centrální internetové stránky koncesionářů
  • příprava reportů a analýz na základě dat získaných z Google Analytics
  • správa Google Tag Manageru
  • lead management: pravidelné sledování v systému GDO výkonnost kampaní, dohled nad správným řešením leadů ze strany koncesionářů, zpracovávat data získaná z GDO do statistik a report
  • příprava nových digitálních projektů
  • správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, Youtube)

POŽADUJEME:

  • praxe v oboru min. 2 roky (automotive výhodou)
  • komunikativní AJ
  • zájem o web, sociální média a digitální média obecně
  • zkušenosti se sociálními médii a komunikací
  • zkušenosti s CRM,LMS, CMS, HTML, SQL, MS Access, MS Dynamics

NABÍZÍME:

  • práci v nadnárodní švýcarské skupině
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • velmi dobré benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní fond, kartu Multisport a další
  • práci v příjemném prostředí akolektivu
  • nástup leden 2020

Společnost
Frey Services, s.r.o.
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Webdesigner, Webmaster, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Frey Services, s.r.o., Klára Balická
702 252 944