Učení je radost

Vydavatelství TAKTIK je mezinárodní společnost, která působí v oblasti školství a vzdělávání ve třech zemích již 10 let. Pomáháme školám a rodinám zvyšovat kvalitu a modernizovat formu výuky. Naším cílem je spojit kvalitní školní vzdělání s moderní technologií a novými didaktickými metodami a zlepšit tak zájem dětí o vzdělání. Našim zákazníkům potřebujeme poskytovat co nejlepší služby, proto otevíráme novou pozici.

Koordinátor vývoje učebnic ZŠ (angličtina; němčina+ruština)

Náplň práce

  • Vývoj jednotlivých produktů na základě potřeb zákazníků a průzkumu trhu
  • Příprava nových titulů vydavatelství se zaměřením na tvorbu učebnic pro základní a střední školy
  • Redakční zpracování vzdělávacích publikací
  • Aktivní rozvoj vydavatelství a nové nápady
  • Zodpovědnost za stanovení nákladů na vývoj jednotlivých produktů
  • Redaktorská činnost – koncepční a realizační (nejedná se o práci píšícího redaktora nebo novináře)
  • Komunikace s autory a spolupracovníky

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Kreativní a motivující práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • Nástup ihned

Požadujeme

  • Ukončení VŠ vzdělání podmínkou
  • Ukončení pedagogického VŠ vzdělání výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • Organizační schopnosti
  • Smysl pro detail
  • Samostatnost, rozhodnost a zodpovědnost
  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Uživatelský znalost PC (Microsoft Office)

Pokud Vás naše nabídka oslovila a chcete se stát členem našeho týmu a pracovat v oblasti vzdělávání, zašlete nám svůj životopis.

Společnost
TAKTIK International s.r.o. , organizační složka
Adresa
Argentinská 286/38, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná) nebo Ruština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Vzdělávání a školství, Novinář, publicista, redaktor, Šéfredaktor, Učitel střední školy, Učitel základní školy, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.