Hledáte zajímavou a dynamickou práci? Máte rád výzvy, které pro Vás znamenají růst? Jste ambiciózní a proklientsky orientovaný? Podílíte se rád na rozvoji nových projektů? Jste iniciativní, přicházíte rád s novými nápady? Jste komunikativní a zvyšování kvality práce a spokojenosti klientů Vám dává smysl? Připojte se k mladému týmu u našeho klienta, který působí v oblasti zdravotnictví.

Manažer realizace

Co bude Vaším úkolem?

  • zastupování vedení společnosti při realizační a obchodní činnosti (obchodní schůzky s klienty, vedení projektů apod.),
  • nastavování a neustálé zlepšování procesů ve společnosti,
  • realizace zakázek pro klienty v oblasti pracovně-lékařských služeb,
  • komunikace s klienty společnosti,
  • zodpovědnost za plnění cílů a spokojenost klientů,
  • operativní řešení náhlých situací,
  • administrativa, reporting vedení společnosti.

Co byste měl jako správný manažer realizace mít?

  • samostatnou a výkonově orientovanou osobnost,
  • výborné organizační a komunikační schopnosti,
  • procesní myšlení,
  • odolnost vůči stresu,
  • schopnost rychle a pružně reagovat na nové požadavky,
  • nadšení a zapálení pro zvyšování kvality a spokojenosti zákazníků,
  • kreativní a inovativní myšlení.

Výhodou (ale ne podmínkou) bude, když:

  • budete mít zkušenost s projektovým řízením,
  • budete mít ekonomické vzdělání,
  • budete mít zkušenosti s obchodem a obchodní myšlení,
  • Vás bude bavit cestování a řízení auta.

Co Vám za to nabídneme my?

  • motivující finanční ohodnocení,
  • možnost seberealizace, kariérního růstu a osobního rozvoje,
  • možnost participace na rozvoji společnosti,
  • možnost iniciovat tvorbu nových projektů,
  • práce v dynamické, ryze české společnosti,
  • přátelská atmosféra,
  • mladý, vstřícný a přátelský kolektiv,
  • občerstvení na pracovišti,
  • flexibilní příchody do zaměstnání,
  • velmi pestrá, nestereotypní a různorodá práce,
  • notebook, mobil, firemní automobil.

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Personalistika a HR, Prodej a obchod, Account Manager, Vedoucí/manažer prodejny, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Ascari s.r.o., Jiří Jíša