Společnost KODYS působí na trhu od roku 1991 a zaměřujeme se na oblast integrace čárových kódů do podnikových systémů.

Analytik/konzultant - systém řízeného skladu

Dobrý den, zdravíme Vás z KODYSu.

V úvodu se zeptáme: Jste komunikativní? Rádi analyzujete problémy a jste zběhlý/á v IT?

My z KODYSu tu jsme už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček a jiné. Abyste si udělali konkrétnější představu o nás, podívejte se na naše webové stránky (www.kodys.cz).

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu. Hledáme produktivního analytika/konzultanta WMS (Warehouse Management System – konkrétně systém řízeného skladu HighJump Warehouse Edge).

Do svého týmu hledám osobu, jejímž denním chlebem bude sběr požadavků zákazníka a jejich následná analýza jak v rámci pre-sales fáze, tak v části realizace projektu (včetně vytvoření písemného dokumentu Analýza, dle kterého probíhá instalace a konfigurace systému). Pokud zvládnete prezentovat zákazníkovi navržené řešení, k tomu participovat na realizaci projektu (instalace, konfigurace, integrační a procesní testy) a na tvorbě technické dokumentace, pak jste náš člověk! Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy rád podpoří, ale bez dobré znalosti SQL, reprezentativního vystupování a komunikačních schopností to nepůjde. Pokud toto splňujete, máte praxi na pozici na analytika minimálně 2 roky a odpovědný přístup pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.

Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce.

Pokud jsme Vás zaujali, dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Miloslav Stibor

vedoucí oddělení systémů


Informace o pozici

Společnost
KODYS, spol. s r.o.
Adresa
Hošťálkova 520/7, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel