Pro našeko klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive, která nabízí možnost profesního růstu, hledáme kandidáty na pozici Test Designer v automotive

  • Náplň práce Test Designera
  • Testování řídicích jednotek od pohybu zrcátek po nabíjení elektrických vozů
  • Informování projektového vedoucího o aktuálním stavu
  • Včasné vytvoření a dokončení testovacího scénáře
  • Připrava a prezentace status reportů
  • Předávání odsouhlasených testovacích plánů testerům a dohled nad otestováním
  • Analýza chyb nalezených při testech – ve vývoji, při zkouškách, ve výrobě
  • Komunikace s konstruktéry

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického/technického směru
  • Němčina nebo angličtina, oba jazyky -výhodou
  • Zkušenosti z oblasti testování, ideálně v automotive-výhodou
  • Zájem o automotive, techniku a trendy
  • Týmovou spolupráci, nadšení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a iniciativu v jednání

Nabízíme

  • Zázemí nadšeného týmu mezinárodní společnosti v automotive
  • Rozvoj profesní, jazykový a odborný, také karierový růst
  • Podnikové benefity, flexibilní pracovní dobu
  • Platové ohodnocení dle praxe v oboru

Hledáme kandidáty z Prahy , Prahy-východ a okolí, nástup možný hned nebo dohodou, pracoviště M.Boleslav, Praha, Německo

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy veditovatelném formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB. T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu-Praha 2, Lužická 5

Společnost
Prosperita HR
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Project Manager, Průmyslový designer, Konstruktér, Tester, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Personální agentura Prosperita HR
00420606772732