Co vás čeká

  • tvorba projektové dokumentace FVE (solární elektrárny) pro stavební povolení, realizační PD
  • komunikace s klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti s projektováním FVE výhodou, ale stačí znalost elektro projektů (vše ostatní naučíme, dovysvětlíme)

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost problematiky solárních elektráren, legislativy,...atp

Co vám můžeme nabídnout

  • nabízíme výborné finanční ohodnocení
  • v případě zapracování a oboustranné spokojenosti, služební vůz
  • možnost home office
  • práce v mladém kolektivu
  • výborná káva v kuchyňce samozřejmostí :-)

Zaujala Vás naše nabídka, těšíme se na setkání s Vámi : )

Společnost
LUNEK, s.r.o.
Adresa
Wagnerova 1715, Tišnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Energetik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

LUNEK, s.r.o., Lukáš Nekvapil
724 285 478
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.