Nicholson International je personálně-poradenská společnost zaměřená na aktivní vyhledávání schopných manažerů a kvalifikovaných odborníků pro úspěšné české i mezinárodní společnosti působící ve středoevropském regionu. Na český a slovenský trh jsme vstoupil v roce 1993 a patříme k jeho tvůrcům v oblasti pravidel, metod a etiky přímého vyhledávání.

Snažíme se, aby setkání s lidmi, kteří pro Nicholson International pracují, bylo příjemnou a užitečnou zkušeností.

Firemní bankéř (senior) pro segment SME

Naším klientem je významná bankovní skupina se silným postavením v regionu střední a východní Evropy, v České republice zastoupena především v oblasti firemního a korporátního bankovnictví. S ohledem na přesuny v rámci banky (povýšení stávajícího držitele pozice, což může naznačovat dlouhodobé možnosti) hledáme šikovného obchodníka, který by posílil její firemní bankovnictví v Brně a na jižní Moravě.

Náplň práce:
- péče o stávající portfolio firemní klientely, jeho rozvíjení, vyhledávání nových obchodních příležitostí a vedení akvizičních jednání
- řízení vztahů se zákazníky, navrhování nejvhodnějších řešení, jednání o podmínkách, příprava nabídek a prezentace produktů
- spolupráce s úvěrovými specialisty, shromáždění potřebných podkladů, zhodnocení základních ekonomických ukazatelů klienta
- konzultace a řešení dalších potřeb klienta – součástí vztahů se zákazníky je i poradenství týkající se jejich interních finančních otázek s pozitivním dopadem na důvěru mezi oběma stranami
- spolupráce s ostatními odděleními uvnitř banky při schvalování úvěru, kvantifikaci rizik a sledování čerpání úvěru

Požadavky:
- odpovídající kvalifikaci a praxi v oblasti firemního bankovnictví, znalost bankovních produktů
- velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, obchodní dovednosti
- orientace na výsledek, samostatnost, připravenost přijmout zodpovědnost za dosažení delegovaných obchodních cílů

Nabízíme:
- příležitost pracovat v úspěšné bance se silným a stabilním postavením na trhu
- firemní školení a možnosti odborného i osobnostního rozvoje
- konkurenční finanční ohodnocení skládající se z pevného platu a bonusové složky (vyplácené průběžně během roku)

Pokud Vás pozice zaujala a máte zájem o další informace, zašlete nám prosím svůj životopis v českém jazyce.

Společnost
Nicholson International Czech Republic , s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Bankovní poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Nicholson  International  Czech  Republic ,  s.r.o., Marek Novotný
Trojická 9, 120 00 Praha