Jsme tradiční strojírenská, stále se rozvíjející společnost, která působí v ČR již 25 let! Vyrábíme díly do automobilů pro prestižní značky, jako je BMW, Audi nebo Volkswagen.

Aktuálně hledáme k naší mzdové účetní posilu. Na mzdové účtárně byste byly dvě mzdové účetní na zpracování mezd a docházek.

MZDOVÁ ÚČETNÍ

NÁPLŇ PRÁCE

  • příprava výplat zaměstnanců podniku včetně výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů
  • zpracování docházky kmenovým i agenturním zaměstnancům
  • roční zúčtování daně z příjmu
  • předstihová řízení a žádosti o penze, ELDP
  • komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní
  • výplata mezd bankovním převodem – zajišťování pokladů
  • pravidelné měsíční zprávy o mzdách, přesčasech, dovolené apod.

VYŽADUJEME

  • vzdělání ŠS nebo VŠ
  • praxi na obdobné pozici (ideálně alespoň 3 roky)
  • uživatelskou znalost programů MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint apod.)
  • pečlivost, zodpovědnost
  • výhodou: základy anglického nebo německého jazyka

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • atraktivní mzdu, na které se domluvíme a přihlédneme také k Vašim znalostem a zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené
  • další zajímavé benefity (příspěvek na dopravu, docházkovné, 13. a 14. plat, závodní stravování atd.)
  • fajn kolektiv

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi setkáme osobně.

Společnost
BRAWE, spol. s r.o.
Adresa
Omlenická 852, Kaplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

BRAWE, spol. s r.o., Karolína Pareisová
+420 380 301 245 nebo +420 734 768 441
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.