MT Legal s.r.o., advokátní kancelář, trojnásobný vítěz v soutěži Právnická firma v kategorii veřejné zakázky, rozšiřuje svůj tým v Praze a nabízí pracovní příležitost pro

Recepční advokátní kanceláře

Hlavní náplň práce
- Komplexní zajištění chodu recepce;
- Evidence docházky;
- Vedení knihy došlé korespondence a odchozí korespondence;
- Příprava zasedací místnosti pro jednání s klienty;
- Správa knihovny;
- Obsluha a udržování kuchyňky a vybavení;
- Administrativní činnost (kopírování, skenování, skartování, tisk atp.);
- Jiné administrativní činnosti dle pokynů partnerů a ředitele kanceláře.

Nabízíme:
Zajímavou práci v prestižní advokátní kanceláři (trojnásobný vítěz v soutěži Právnická firma v kategorii veřejné zakázky – rok 2014, 2015 a 2018);
Další možnosti vzdělávání (interní, externí);
Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu;
Příspěvek na stravování;
Sick days;
Firemní benefity formou cafeterie;
Multisport karta;
Firemní akce.

Práce vhodná na plný úvazek Po - Pá 8,30 - 17 h. nebo na zkrácený úvazek Po - Pá 8,30 - 14 h. (15 h.)

Požadujeme:
SŠ vzdělání;
Praxi na obdobné pozici;
Reprezentativní a profesionální vystupování;
Ochotný a vstřícný přístup, milý projev :-)
Základní znalost AJ.

Společnost
MT Legal s.r.o., advokátní kancelář
Adresa
Jugoslávská 620/29, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

MT Legal s.r.o., advokátní kancelář, Lenka Vojtíšková