Jsme developerská a investiční společnost, která v Praze realizuje rezidenční projekty včetně staveb veřejné vybavenosti. Rozvíjíme vlastní stavební činnost. Pro majitele pozemků v Praze a okolí rozvíjíme a spravujeme jejich majetek. Pro posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Asistent do realit

Náplň práce:

· Pomoc při prodeji i nákupů rodinných domů, bytů a komerčních nemovitostí

· Jednání s klienty, zájemci o naše projekty i s majiteli pozemků

· Aktivní a systematické budování klientské základny

· Aktivní pomoc při vyhledávání nových investičních příležitostí, pozemků, bytových domů

· Práce v CRM – databáze klientu

Požadujeme:

· Znalost komunikativní (základní) angličtiny

· Obchodní duch, vysoce proaktivní přístup

· Kvalitní proklientské vystupování

· Zkušenost s prací v kolektivu

· Řidičské oprávnění skupina B

· Časovou flexibilitu

Výhodou:

· Zkušenost práce na trhu nemovitostí

Nabízíme:

· Práci v kvalitním profesionálním kolektivu s horizontální strukturou.

· Prostor pro iniciativu a nové nápady

· Systém vzdělávání v oboru

· Fixní plat a motivační hodnocení založené na výsledcích obchodů

· Práci na plný nebo částečný/úvazek

· Velkou podporu osobního profesionálního rozvoje cestou účasti na školeních a dalším vzdělávání

Společnost
TEMPUS GROUP a.s.
Adresa
Radlická 505/58, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel