Společnost ADLER Czech, a.s. patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě.

Do našeho ICT týmu v Ostravě hledáme kolegu do BackEnd vývoje.
Jelikož jsme moderní a rychle rostoucí firma, tak stejně rychle narůstají požadavky na aplikace a služby, které v rámci ICT poskytujeme. Z těchto důvodů se snažíme využívat nejmodernějších technologií a nebojíme se investovat do nových IT produktů. Stejně dynamický je i náš tým ICT odborníků.

Organizace ICT oddělení je dělena na analytickou, vývojářskou, infrastrukturní část a dále pak na supportní část.

ICT oddělení je umístěno do dvou lokalit – v Ústí nad Labem, kde je větší část týmu, specializovaná více na podporu administrativních pracovníků a Ostrava, kde je umístěn náš sklad textilu, kde zajišťujeme vysokou úroveň technické automatizace skladu. A do tohoto ostravského týmu spadá tato pozice: IT BACKEND DEVELOPER.

A protože se stále rozrůstáme, a i příští rok se dále rozrůstat budeme, přijďte do našeho týmu už teď!

Co Vám na pozici nabízíme?

• Stabilní finanční hodnocení, včetně bonusů, • výborné technické i technologické zázemí,
• vstupní zaškolení a široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti (jazykové kurzy v místě pracoviště),
• možnost profesní seberealizace a dalšího růstu,
• dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením,
• práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu,
• stravenky a kuchyňka v místě pracoviště,
• plně zajištěný pitný režim, ovoce pro zaměstnance.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Pracovní činnost zahrnuje vývojářské fáze životního cyklu IS (návrh, kódování, testování i poimplementační údržba a podpora SW).
• Analýza problémů a zpracování požadavků na řešení.
• Příprava a spolupráce na testování aplikací.
• Vytváření systémové a uživatelské dokumentace.
• Spolupráce s programátory a ostatními IT kolegy.
• Zajišťování školení uživatelů (interní).

Od ideálního kandidáta požadujeme:

• Znalost principů programování.
• Znalost UML (Enterprise architect výhodou).
• Pokročilá orientace v OOP.
• Znalost server-site programovacích jazyků (C#, .NET/PHP).
• Znalost databází MSSQL, ElasticSearch.
• Znalost HTML 5 a CSS 3 (Bootstrap, Less), Javascriptu a jeho frameworků (React), responzivní web design, SEO.
• Orientace v MS technologiích pro oblast Karat, DB, BI/DWH.
• Povědomí o front-endových technologiích.

Nenechte se odradit, pokud Vám některé znalosti chybějí nebo ovládáte jen základy. Jsme připraveni nabídnout Vám prostor i pomocnou ruku k doučení se všeho potřebného, či naopak ocenit, pokud vše již ovládáte na pokročilé úrovni.

Dále pak:

• konstruktivní přístup k řešení problémů,
• míru samostatnosti,
• koncepční a logické myšlení,
• orientaci na strukturu a detail,
• dobré komunikační dovednosti,
• smysl pro týmovou spolupráci,
• chuť neustále se učit a vzdělávat.

Zaujala Vás tato pozice a Váš profil odpovídá našim požadavkům? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Společnost
ADLER Czech, a.s.
Adresa
Lihovarská 692/40c, Ostrava – Kunčičky
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Webmaster, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ADLER Czech, a.s., Pavla Sklenářová
727 833 371