Centrum sociálních služeb Praha

Hlavní metodik/metodička sociálních služeb

POŽADUJEME:

VOŠ, VŠ vzdělání v oboru sociální práce (nebo příbuzný obor dle Zákona č. 108/2006 Sb.) zákona o sociálních službách.

Pracovní zkušenost v oblasti sociálních služeb 3 roky.

Praxe na pozici metodika vítána.

Znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a prováděcí vyhlášky 505/2006 Sb.

Dobrá znalost standardů kvality sociálních služeb.

Trestní bezúhonnost.

Vítaná znalost programu eQuip.

Organizační schopnosti.

Komunikativnost.

NÁPLŇ PRÁCE:

Vytváření návrhů koncepcí a metodik sociálních služeb v CSSP.

Metodická a specializovaná poradenská činnost poskytovaná sociálním pracovníkům a pracovníkům v sociálních službách.

Odborná koordinace tvorby metod standardů kvality sociálních služeb a vedení práce metodiků na jednotlivých pracovištích CSSP.

Plánování vzdělávání sociálních pracovníků a dalších odborných pracovníků.

Registrace nových sociálních služeb CSSP, kontrola a aktualizace údajů v registru soc. služeb.

Vykazování statistických dat pro MPSV a MHMP o sociálních službách.

Zodpovědnost za kvalitu sociálních služeb.

Úzká spolupráce s vedením organizace.

NABÍZÍME:

Motivující platové ohodnocení

Profesní i osobní rozvoj

Zázemí stabilní a zavedené organizace

Příspěvek na vzdělávání

Stravenky

Sick days

HPP, úvazek 1,0 doba neurčitá

Termín nástupu: dohodou

Místo výkonu práce: Praha 4, Spořilov

Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.

Výběrové řízení bude probíhat ve 2 kolech.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.

Své žádosti s motivačním listem a životopisem zasílejte do 15.1.2020.

Adresa
Žilinská 2769/2, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum sociálních služeb Praha, Dana Kollárová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.