Naše nabídka je tu pro Vás. Pokud po přečtení tohoto inzerátu zjistíte, že nemáte potřebné znalosti a schopnosti či praxi, nezoufejte! I tak Vám můžeme nyní či později nabídnout pozici právě pro Vás! Stačí jen ZASLAT VÁŠ ŽIVOTOPIS. Rádi pomůžeme či poradíme.

Mzdový/á účetní

Pro obchodní společnost se sídlem na Praze východ (D1), která se zabývá prodejem domácích potřeb, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce:

- zpracování mezd cca pro 400 zaměstnanců
- komunikace se státními institucemi
- denní komunikace se zaměstnanci
- telefonická spolupráce ohledně podkladů pro mzdy se sítí prodejen
- administrativa, reporting

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost mzdové problematiky, Zákoníku práce a souvisejících předpisů
- min. 3 roky praxe
- výhodou je praxe ve větší firmě
- zkušenost s programem HELIOS GREEN - výhodou
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost
- pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
- ochota učit se novým věcem a pružně reagovat na změny
- uživatelská znalost práce na počítači (Word, Excel)
- nástup možný dle dohody

Co nabízíme:

- zajímavou práci u stabilní firmy s dominantním postavením na českém trhu
- týden dovolené navíc
- program osobního vzdělávání a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod
- výborné platové ohodnocení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis (nejlépe s fotografií). Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Společnost
MAXIJOB
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 38 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Nadstandardní lékařská péče, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura