Společnost QC Floors s. r. o., která se zabývá výrobou a instalací exklusivních dřevěných podlah a nábytku, hledá nového zaměstnance na HPP na pozici

Projektový designer nábytku

Co Vás čeká:

- Komunikace s architekty, designéry a koncovými zákazníky

- Prezentování výrobků na mezinárodních veletrzích

- Návrh a zpracování výkresové dokumentace interiéru pro zákazníka a pro výrobu

- Zadávání do výroby

- Kontrola výroby

- Přímá komunikace s výrobou

- Nákup kování a materiálů

Požadujeme:

- Kumunikativní znalost německého či anglického jazyka

- Velmi dobrá obsluha autoCAD,

- Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, slušné vystupování, chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

- Účast na mezinárodních interiérových veletrzích např. v Paříži, Frakfurtu, Mnichově

- Služební telefon

- laptop

- Závodní stravování

- Mladý kolektiv v rodinné firmě

Nástup možný ihned. Pro více informací nás kontaktujte na telefonu +420 777 650 527 (p. Pavel)

Společnost
QC Floors s.r.o.
Adresa
Pankrác 1221, Nýřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Designer, Truhlář, Animace 3D, Vedoucí výroby, Technik výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.