Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici stavbyvedoucí. Místem pracoviště budou zakázky po celé ČR.

Náplň práce:

  • Řízení staveb - přes stavebního mistra nebo přímo pracovníků na stavbě
  • Řízení subdodávek, výběr zhotovitelů, provozní příprava staveb
  • Kompletní dohled - fakturace, rozpočty, termíny…
  • Vedení stavebních deníků, tvorba technologických postupů
  • Veškerá administrativa ohledně vedení staveb

Požadujeme:

  • vzdělání ­stavebního nebo technického směru
  • praxe minimálně 2 roky výhodou (není podmínkou)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat po celé ČR
  • komunikativnost, samostatnost, časovou flexibilitu, loajalitu
  • aktivní znalost práce na PC

Nabízíme :

  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • NTB, telefon, služební auto
  • administrativní zázemí, příjemný kolektiv

Společnost
Izolex Moravia, s.r.o.
Adresa
Čejč
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Izolex Moravia, spol. s r.o., Jana Ševelová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.