Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Materiálový/á účetní, daňový/á specialista/specialistka

Náplň práce:

  • daň z příjmů právnických osob
  • kontrola a schvalování přijatých materiálových faktur
  • IFRS reporting mateřské společnosti
  • vedení IFRS hlavní knihy
  • silniční daň
  • účtování a evidence záloh a časového rozlišení
  • účtování reklamací, vydané faktury za ostatní výkony, zpracování zápočtů
  • CZ GAAP - české statutární výkazy ROZ+VZZ+CF

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • 3 roky praxe na podobné pozici
  • znalost účetní a daňové legislativy
  • znalost kalkulace nákladů, správa aktiv
  • znalost systému SAP výhodou
  • pokročilou znalost MS Office, zejména Excel
  • znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace jak v písemné tak i ústní formě)
  • samostatnost, zodpovědnost, přesnost, týmový hráč
  • nástup v lednu 2020 nebo dle domluvy
  • jedná se o zástup za mateřskou dovolenou

Nabízíme:

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu: Nošovice
  • nástup leden 2020 nebo dle domluvy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.

Informace o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Nošovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mobis Automotive Czech s.r.o., Kateřina Hopjáková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.