Zavedená, ryze česká stavební společnost MERTASTAV s. r. o., hledá pracovníky pro doplnění svého týmu.

STAVBYVEDOUCÍ

Požadujeme:
* min. SŠ vzdělání stavebního směru
* osvědčení o autorizaci v oboru vodohospodářských staveb výhodou
* řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC
* výborné komunikační a organizační schopnosti
* odolnost vůči stresu, aktivní přístup, samostatnost
* zkušenosti s vedením většího pracovního týmu

Nabízíme:
* zázemí stabilní a úspěšné české společnosti
* zajímavé mzdové ohodnocení
* možnost odborného a profesního růstu
* další zaměstnanecké výhody a benefity
* nástup ihned nebo dle dohody
* notebook, mobil, automobil

Pracovní náplň:
* odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů
* koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
* komunikace s ostatními úseky společnosti
* řízení, organizace a kontrola práce prováděné (sub)dodavatelskými firmami
* odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO - řízení jakosti, ISO, ČSN, atd.

Místo pracoviště: Předklášteří

Společnost
MERTASTAV s.r.o.
Adresa
Předklášteří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.