Kancelář AV ČR vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb., o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb., a v souladu se Stanovami AV ČR výběrové řízení na pozici mzdová účetní v Ekonomickém odboru.

Náplň práce:

  • komplexní zpracování platů Kanceláře AV ČR;
  • administrace docházkového systému OKbase;
  • zpracování nároků na stravenky a související srážky, evidence benefitů;
  • komunikace a korespondence s orgány státní správy a kontrolními orgány;
  • správa, archivace podkladů a výstupů platové agendy;
  • zpracování ročního zúčtování platů a ELDP;
  • vyúčtování zálohové a srážkové daně;
  • podpora zaměstnanců a řešení dotazů v oblasti platů, zákoníku práce včetně vystavování různých potvrzení pro zaměstnance;
  • sledování čerpání závazných ukazatelů organizační složky státu Akademie věd ČR, pravidelný reporting,
  • podklady pro přípravu rozpočtu a výroční zprávu;
  • komunikace s ČSSZ za zaniklá pracoviště AV ČR;
  • kontinuální sledování legislativních změn.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání;
  • praxe v oboru minimálně 3 roky;
  • znalost platové problematiky v Organizační složce státu výhodou;
  • znalost mzdového systému OKbase výhodou;
  • dobrou znalost práce s PC a nástroji MS Office;
  • trestní bezúhonnost;
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost;
  • orientace v oblasti financování výzkumu a vývoje výhodou.

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci;
  • odpovídající platové ohodnocení;
  • pracovní poměr na plný úvazek;
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky aj.;
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.

Nástup možný po ukončení výběrového řízení dle oboustranné dohody.

Přihlášku s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 02. 01. 2020.

Kancelář AV ČR si vyhrazuje kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Společnost
AKADEMIE VĚD ČR
Adresa
Národní 1009/3, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Věda a výzkum, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel