Jsme Bohemia Direct Marketing, a.s., moderní české kontaktní centrum ze skupiny Bohemia Energy. Prodáváme po telefonu českým domácnostem plyn a elektřinu. Přidej se k nám a staň se součástí velké české energetické skupiny.

Právě teď hledáme do našeho malého HR týmu novou sympatickou tvář.

CO VÁS ČEKÁ:

  • Nábor obchodních zástupců a asistentů kontaktního centra (telefonních prodejců)
  • Nábor manažerských pozic
  • Zajišťování kontaktu s uchazeči o zaměstnání (telefonické dotazování, koordinace výběrových řízení, zasílání pozvánek uchazečům)
  • Vedení personální administrativy (nástupy, výstupy, smlouvy, dodatky apod.)
  • Udržování a aktualizování interní databáze
  • Spravování osobních složek zaměstnanců
  • Další administrativní úkony (zakládání dokumentů, skenování, skartace)
  • Příprava pomůcek pro nové zaměstnance
  • Komunikace s externí mzdovou účtárnou

CO POŽADUJEME:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxe v personalistice nutná
  • Pečlivost, zaměření na detail
  • Nekonfliktní a pozitivní osobnost
  • Organizační talent pro řízení procesu náboru a administrativy s tím související
  • Znalost Zákoníku práce
  • Praxe z call centra velkou výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Proaktivní přístup a odolnost vůči stresu
  • Práce na počítači na uživatelské úrovni (MS Office)
  • Čistý trestní rejstřík

CO NABÍZÍME:

  • Zázemí a stabilitu velké české společnosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Kurzy Aj s rodilým mluvčím zdarma
  • Týden dovolené navíc
  • Obědy ve vlastní restauraci all inclusive
  • Sodovka, káva, čaj k dispozici celý den
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecký tarif na vlastní spotřebu energií (až pro 4 domácnosti v rodině) - ročně můžete ušetřit až 5.000,- Kč na jednom odběrném místě
  • Očkování proti chřipce 1x ročně zdarma
  • Speciální odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Moderní klimatizované pracoviště
  • Špičkový kolektiv příjemných kolegyň a kolegů
  • Výbornou dostupnost – přímo u stanice metra B Kolbenova
  • Věrnostní příplatek
  • Volné svátky i víkendy

Nástup možný ihned.

Naše moderní prostorné světlé a klimatizované bezbariérové pracoviště je snadno dostupné z celé Prahy metrem (jsme přímo na stanici metra Kolbenova). Nedaleká vlaková nádraží Vysočany a Libeň a autobusové terminály Praha Černý Most, Praha Letňany, Praha Palmovka a autobusové nádraží Praha Florenc umožňují i pohodlné dojíždění z blízkého i vzdálenějšího okolí Prahy.

Společnost
Bohemia Direct Marketing a.s.
Adresa
Kolbenova 931/40b, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Personalista, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bohemia Direct Marketing a.s., Ria Čejková