ERNEKS INVEST s.r.o.
společnost zabývající se obchodem s ropnými produkty, palivovými kartami

Pracovník správy pohledávek

Jsme společnost zabývající se distribucí palivových karet euroShell mezi jejíž zákazníky patří stovky menších, středních i větších dopravních společností, obchodní a výrobní podniky s flotilou osobních automobilů i živnostníci či fyzické osoby.

V současnosti hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • Denní telefonická komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků, reklamací a poskytování informací
  • Správa pohledávek zákazníků v ČR a SK a jejich řešení ve spolupráci s účetním a obchodním oddělením
  • Spolupráce s pojišťovnou při nastavování kreditních limitů
  • Denní komunikace s obchodním týmem a jeho podpora
  • Spolupráce na novém projektu distribuce palivových karet na Slovensku

Co požadujeme:

  • Výbornou znalost práce s PC (MS office, především práce s Excelem)
  • Znalost účetního programu HELIOS výhodou
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost anglického jazyka – komunikace s partnery
  • Znalost polského jazyka výhodou pro nově vznikající projekt v Polsku
  • Komunikativní a přátelskou osobnost
  • Logické uvažování a samostatnost
  • Praxe na obdobné pozici VÝHODOU/NE PODMÍNKOU

Co nabízíme:

  • Zavedenou společnost obchodující v rámci celé Evropy
  • Práce v příjemném menším mladém kolektivu
  • Spolupráci na nově vznikajících projektech
  • Možnost určité flexibility ohledně pracovní doby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na obědy
  • Dobré platové ohodnocení, roční bonus
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromému použití
  • 3 dny zdravotního volna (sickday)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED DLE DOHODY

Adresa
Průhonická 222, Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Specialista pohledávek
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.