Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Projektový manager - bankovnictví

Pro našeho klienta, společnost poskytující IT služby pro finanční sektor, hledáme Projektového managera, který bude zodpovědný za projekty v bankách v ČR i zahraničí.
Kandidát bude zodpovědný za kompletní dodávku svěřeného projektu nebo projektů.

Co vás čeká

- kompletní vedení svěřených projektů, pravidelné reportování o průběhu stavu projektů
- řídit se nastavenými procesy ve společnosti
- sledovat stav projektů, efektivně předcházet rizikům na projektech či mírnit jejich dopad
- koordinovat UAT testy
- plánovat a spravovat rozpočty za projekty
- komunikovat v rámci společnosti i s externími smluvními partnery

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- NUTNÉ zkušenosti z bankovního prostředí
- prokazatelná zkušenost s vedením IT projektů
- dobrá znalost bankovního prostředí
- znalost přímých kanálů, front-office či pobočkových operací je výhodou
- Porozumění zásadám architektury podniku
- Výhodou je certifikace (PMI, PMP, PRINCE2)
- Praktická znalost agilních zásad
- Schopnost prezentace a efektivní komunikace
- Velmi dobrou znalost českého nebo slovenského jazyka a angličtiny
- Ochota cestovat v rámci Evropy

Co vám můžeme nabídnout

Velmi zajímavou a rozmanitou práci s nejnovějšími technologiemi
Dostanete mobilní telefon a notebook
Budete součástí zajímavých projektech v českých i mezinárodních týmech
Možnost odborného i karierního růstu v rámci bankovního IT
Širokou nabídku odborných kurzů a možnost zdokonalit se v AJ
5 týdnů dovolené, dále 10 dnů SICK DAYS
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů – systém Cafeterie, stravenky, firemní akce

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura