Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici:

Grafik - časopisy AMS/Auto 7

Požadujeme:

  • Perfektní znalost a zběhlost v programech InDesign, Photoshop, Illustrator, MS Office

  • Minimálně 2 letou praxi se zlomem časopisů

  • Estetické cítění a kreativitu

  • Rychlost, pracovitost, preciznost

  • Schopnost pracovat samostatně

  • Odolnost vůči stresu, spolehlivost a loajalitu

Náplň práce:

  • Grafické zpracování časopisu
  • Zlom časopisu, příprava tiskových dat

Co nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na IČ nebo HPP
  • Výdělek odpovídající Vašim zkušenostem, praxi a pracovním výsledkům
  • Možnost osobního růstu
  • Velmi zajímavou, samostatnou a kreativní pracovní pozici v prostředí prestižního vydavatelství a přátelském týmu
  • Další vzdělávání, vlastní stravování a ostatní benefity

Termín nástupu: ihned

Místo výkonu práce: Modřany

K životopisu, prosím, připojte ukázku ze svého portfolia!

Společnost
Mladá fronta a.s.
Adresa
Mezi vodami 1952/9, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel