Jsme renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na pražském trhu s nemovitostmi. Disponujeme zkušeným týmem lidí, kteří tvoří firmu rodinného charakteru. Zaměřujeme se na prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Jsme odborníky na pražský realitní trh a vyhledávaným partnerem pro desítky developerů a bankovních domů.

Marketing specialist

Pracovní náplň:

  • management projektových a brand kampaní napříč online/offline/outdoor prostředím,
  • sestavování marketingových plánů, jejich plnění a kontrola,
  • PR strategie a její implementace,
  • kontrola vytvořených materiálů,
  • objednávky materiálů/ploch - pro projekty/korporát,
  • příprava různých akcí pro partnery a klienty - DOD, večírky, snídaně, přednášky atd.,
  • reporting projekt manažerům a vedení společnosti,
  • opora kolegům z prodeje/pronájmu (marketing, IT, práce s databází).

Požadujeme:

  • výborná znalost českého jazyka,
  • anglický jazyk slovem i písmem,
  • praxi v marketingu alespoň 1 rok,
  • komunikativnost, schopnost prezentace firmy i kampaní,
  • systematičnost, samostatné myšlení a dobrý time management,
  • nadšení pro samostatné vedení projektů, týmu interních a externích specialistů.

Nabízíme:

  • kreativní práci,
  • osobní účast na jednání s významnými klienty společnosti,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • práci v motivujícím pracovním prostředí,
  • stabilní zázemí naší společnosti.

Váš životopis posoudíme a v případě, že budete vybrán/a k osobní účasti ve výběrovém řízení, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.

V opačném případě budou Vámi poskytnuté údaje v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů skartovány.

Společnost
LEXXUS a.s.
Adresa
Na poříčí 2090/2, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Marketingový ředitel/manažer, Project Manager, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel