Společnost quick-mix, se sídlem v německém Osnabrücku, vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii pro všechny stavební obory.

GRAFIK A ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Společnost quick-mix k. s., jeden z předních mezinárodních výrobců stavební chemie, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:

Tvorba a úpravy grafických podkladů firemních tiskovin (brožury, letáky, inzerce apod.)
Tvorba grafických podkladů pro výrobu reklamních bannerů, desek, billboardů apod.
Spolupráce s tiskárnami a reklamními agenturami
Provoz a evidence malého skladu marketingového oddělení (občasná fyzická práce)
Spolupráce na firemních komunikačních kampaních
Administrativní práce v rámci marketingového oddělení

Váš profil:

Prokazatelně velmi dobrá znalost a rutinní ovládání aplikací Adobe InDesign, Photoshop a Illustrator na platformě PC
Typografické zkušenosti a znalosti z oblasti tiskové produkce
Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
Znalost pokročilé práce s MS Excel, min. na úrovní střední školy
Grafický cit, kreativita a zodpovědný přístup k práci
Výhodou znalost německého jazyka

Důležité:

Požadujeme předložení portfolia referenčních prací.

Nabízíme:

Perspektivní dlouhodobé pracovní uplatnění v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí, pružná pracovní doba, dovolená navíc, mobilní telefon, notebook, stravenky, vzdělávání, jazykové kurzy. Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu

Nástup:

01 - 02 / 2020

Společnost
quick-mix k.s.
Adresa
Vinohradská 1112/82, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, DTP operátor, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel