Gatema a.s. je úspěšná moderní česká firma, která poskytuje produkty a služby světové úrovně.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK A KONZULTANT SYSTÉMU APOLLON - Brno

Pracovní náplň:

  • Zajišťování servisu a instalací zdravotnické techniky v nemocnicích, vyšetřovnách a dalších zdravotnických zařízeních,
  • poskytovaní informací servisního charakteru a zákaznické podpory,
  • provádění oprav u zákazníka, případné naložení a odvoz přístrojů,
  • konzultace návrhu řešení u zákazníka,
  • spolupráce s výrobou (případná výpomoc výrobě) a vývojovým týmem.

Požadujeme:

  • Obecné technické znalosti a přehled v moderních technologiích,
  • manuální zručnost,
  • schopnost komunikace se zákazníky, slušné vystupování,
  • samostatnost, pečlivost a úspěšné dokončování zakázek,
  • angličtina - aktivně,
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič a ochota cestovat (ČR a Slovensko),
  • časová flexibilita a zodpovědnost,
  • znalost práce s PC (MS Office 365/Cloud).

Výhodou:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru,
  • vyhláška 50, par. 6,
  • zkušenost se servisem technologií (IT, komunikační technologie, …).

Nabízíme:

  • Možnost odborného růstu a seberealizace,
  • řadu benefitů (5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, 2 sick days, pracovní dobu 7,5 hod denně - tj. kratší o půl hodiny denně bez snížení mzdy, jazykové vzdělávání, profesní vzdělávání, příspěvek na dojíždění, stravenky, mobil, notebook),
  • zázemí stabilní, silné české společnosti,
  • nástup ihned nebo dle domluvy,
  • práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek,
  • místo výkonu práce - Brno,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • motivující platové ohodnocení,
  • moderní pracovní prostředí a přátelský tým.

Těšíme se na Vaše životopisy. Děkujeme.

Společnost
Gatema a. s.
Adresa
Olomoucká 3419/7, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Kvalita a kontrola jakosti, Zákaznický servis, Technik HW, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Gatema a. s., Simona Pavlů