Společnost STO je nadnárodním koncernem, který patří mezi špičky ve svém oboru a řadí se mezi technologické lídry ve stavebnictví v mezinárodním měřítku. Je předním specialistou a dodavatelem v oblasti fasádních zateplovacích systémů, fasádních a vnitřních povrchových úprav, předsazených fasád, akustických systémů, průmyslových podlah a také specialista na ochranu a sanaci betonu.
Veškeré nabízené produkty a služby firmy Sto slouží k jedinému cíli: vytvořit, zachovat a zvýšit hodnotu i estetiku staveb.

Samostatná účetní

Náplň práce:

  • vedení a zpracování účetnictví,
  • účtování / práce v systému SAP
  • příprava přiznání k DPH, KH, SH, silniční daně,
  • příprava účetních závěrek,
  • příprava podkladů pro audit,
  • spolupráce a komunikace s auditory, daňovými poradci,

Nabízíme:

  • různorodou a zajímavou práci u stabilní nadnárodní společnosti, která patří mezí přední celosvětové specialisty a dodavatele v oboru kontaktního zateplení,
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr,
  • zajímavé platové podmínky,
  • stravenky,
  • služební mobil,
  • služební laptop,
  • možnost příspěvku na penzijní připojištění,
  • 25 dní dovolené ročně,
  • přátelský kolektiv
  • školení a vzdělávání,
  • firemní akce,

Očekáváme od Vás:

  • předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • stejně jako předchozí zkušenost s účtováním v systému SAP,
  • znalost podvojného účetnictví, praxe min 3 roky,
  • orientace v daňové problematice,
  • uživatelská znalost MS Office, zejména Excel,
  • angličtina („dorozumět se“),
  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • pečlivost a smysl pro detail,
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • schopnost pracovat i ve shonu nebo v časovém presu (uzávěrky, audity…),
  • zájem o různorodou práci,

Společnost
Sto s.r.o.
Adresa
Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel