V současné době hledáme pro divizi SW vývoje Servisního technika SW

Náplň práce:

  • Implementace systémů u zákazníka
  • Poskytování technické podpory 1L, 2L zákazníkům
  • Zajišťování servisní a profylaktické činnosti u zákazníků
  • Vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, průběh diagnostiky atd.)
  • Školení zákazníků v oblasti obsluhy SW a údržby prostředí
  • Testování SW a reportování chyb

Požadavky:

  • Administrace Linux, Windows
  • Diagnostika sítě i další infrastruktury
  • Samostatnost
  • Proaktivní řešení problémů
  • Schopnost plánování a organizování práce
  • Ochota práce v noci
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou:

  • Praxe na obdobné pozici Servisní technik, Technická podpora, Technik IT, popř. Tester
  • Zkušenost s návrhem infrastruktury serverových aplikací
  • Aktivní a pozitivní přístup, komunikativnost
  • Zkušenosti v oboru SW vývoje

Nabízíme:

  • Služební Notebook, telefon, výhledově i automobil
  • Motivační systém osobního a profesní rozvoje
  • Nástup ihned
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, nápoje na pracovišti, cafeterie, multisportka, penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti zaměstnance, výuka AJ, profesní školení, odměny za doporučení zaměstnance, firemní akce a večírky, výhodné předschválené úvěry, výhodné tarify našeho operátora, sleva na nákup nového vozu Škoda a další

Společnost
Colsys s.r.o.
Adresa
Buštěhradská 282, Kladno – Dubí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Colsys  s.r.o., Jana Strnadová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.