Pro významnou společnost z oblasti elektrotechniky a techniky (IT, AV..) obsazujeme pozici PRODUCT MANAGERA IT (UC&C) , který se bude pečovat o svěřené IT/ AV produktové portfólio…( podklady, materiály, školení, dodavatelé, spolupráce na projektech..).

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru (ideálně telekomunikace, IT, elektrotechnika),
praxi v oboru IT/ UC&C nebo na obdobné pozici v technologické firmě
dobrou orientaci v telekomunikačních, IT a AV technologiích
ideálně praktické zkušenosti s videokonferenčními systémy a IP telefonií (Cisco, Polycom, Skype for Business),
znalost anglického jazyka na úrovni B2 (komunikace s dodavateli, technické podklady..)
praktické myšlení a orientaci na zákazníka, komunikativnost
samostatnost, schopnost a ochotu interně školit a prezentovat
ŘP sk. B.

Pracovní náplň:

zodpovědnost za portfolia produktů Unified Communication & Collaboration (UC&C)
spolupráce na vytváření prodejní a marketingové strategie produktů
monitoring trendů v oboru, testování novinek a rozhodování o jejich zařazení do produktového portfolia, sledování konkurence
komunikace a budování vztahů s dodavateli ( především zahraniční)
přímá podpora obchodníků u jednání se zákazníky (prezentace a konzultace)
podpora dalších interních týmů (projekční či technická oddělení, …)
příprava a realizace produktových školení (př. pro obchodníky)
zodpovědnost za nastavení interních procesů pro jednotlivé produkty

Nabízíme:

zázemí úspěšné české společnosti oblasti IT a AV technologií
práci v každodenním kontaktu s nejnovějšími technologiemi
motivační finanční ohodnocení zohledňující individuální výkon
možnost osobního a profesního rozvoje a pravidelné vzdělávání
příjemný pracovní tým
systém benefitů zahrnující home office, 5 týdnů volna, sick day, příspěvek na pojištění, příspěvek na Multisport kartu, stravenky, týmové aktivity a další
možnost nástupu ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na vzdělání, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce aplikačního SW, IT konzultant, Account Manager, Lektor/instruktor, Support IS, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Personální agentura