Naším klientem je významná mezinárodní společnost, která patří k předním dodavatelům do automobilového průmyslu. Pro výrobní závod této společnosti se sídlem v Středočeském kraji hledáme zkušeného kandidáta/-ku na pozici:

GENERAL MANAGER

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

· Strategické řízení firmy

· Odpovědnost za provoz celého závodu s 500 zaměstnanci

· Jednání s klíčovými zákazníky společnosti

· Vedení a motivace manažerského týmu

· Kontrola a řízení nákladů

· Zajištění požadovaných standardů kvality výroby a bezpečnosti práce

· Zvyšování produktivity práce

POTŘEBNÉ ZNALOSTI/OČEKÁVÁME:

· VŠ vzdělání, nejlépe technického směru

· Víceleté zkušenosti na top manažerské pozici ve výrobním, automotive závodě

· Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou

· Výborné organizační a řídící schopnosti

· Rozvinuté komunikační dovednosti

· Odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:

· Zázemí stabilní mezinárodní firmy

· Motivující finanční ohodnocení

· Možnost osobního rozvoje

LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Středočeský kraj

Společnost
Kienbaum und Partner GmbH
Adresa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Generální ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Kienbaum und Partner GmbH, Sabina Vobecká
734 140 118