NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

**Purchase Manager in Automotive**

Purchase Manager in Automotive

Pro mého klienta, mezinárodní Automotive výrobní společnost lokalizované v jihočeském kraji hledám vhodného kandidáta na pozici Manažera Nákupu.

Jedná se o komplexní manažerskou pozici, kde budete zastřešovat přímí i nepřímí nákup.

Pokud chcete posunout svou kariéru vpřed v Automotive Procurementu - jste na správném místě.

Náplň práce:

  • Nastavení a implementace nákupních procesů
  • Strategické řízení nákupního týmu, který čítá 8 lidí
  • Pravidelné komunikace s ostatními sektory výrobního automotive závodu
  • Vyjednávání s dodavateli ohledně smluvních podmínek a procesů
  • Vyhledávání dodavatelů nových a jejich evaulace
  • Sledování a definice KPI´s

Požadavky:

  • Praxe v Automotive na vedoucí pozici v Nákupu – Nutnost
  • Plynulý Anglický jazyk + Němčina výhodou
  • Komunikativnost, flexibilita, dynamika
  • Ochota cestovat

Nabídka:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí ve stabilní firmě
  • Účast na různorodých projektech
  • Další vzdělávání a kurzy
  • Home Office
  • A další!

Pokud chcete posunout svou kariéru vpřed , nebo uvažujete o vhodné změně – Neváhejte odpovědět Vaším životopisem v AJ

Těším se na spolupráci!

Společnost
NonStop Consulting s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Zahraniční pracovní cesty, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Nadstandardní lékařská péče, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Ubytování/příspěvek na ubytování, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Nákup, Doprava, logistika a zásobování, Vrcholový management, Ředitel/manažer nákupu, Ředitel/manažer logistiky, Category Manager, Nákupčí, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

NonStop Recruitment s.r.o., Mikuláš Černý
+420 270 006 603 | Int Ext: 3520