Pro našeho významného klienta, tuzemskou společnost, která se zabývá prodejem podlahových krytin a dalších bytových doplňků v mezinárodním měřítku hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici technický referent.

Pracovní náplň:

- příprava nabídek a objednávek
- vytváření cenových specifikací a rozpočtu zakázek
- zajišťovat administrativní agendu obchodních případů
- komunikovat s klienty a dodavateli

- úzká spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:

- SŠ/VOŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici výhodou
- zkušenost s obchodními případy
- technické zaměření
- aktivní znalost anglického, příp. francouzského jazyka
- samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
- uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- HPP na dobu neurčitou
- zázemí stabilní společnosti
- služební telefon
- příspěvek na stravování
- příjemné neformální prostředí

Společnost
Dunross
Adresa
Sudoměřská 1293/32, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Francouzština (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.