Jsme FABRIKA NA TRIKA a nejen to.
Jako výrobce kompletního sortimentu reklamního, profesního a sportovního textilu se snažíme nabídnout maximální servis pro naše zákazníky.

Obchodní manager, marketing

Baví Vás obchod a komunikace s lidmi?
Umíte pracovat samostatně?
Máte zkušenosti s prodejem reklamních produktů?

Jsme výrobní firma, která vyrábí vlastní reklamní a sportovní textil, dále textil dováží a pak děláme potisk nebo výšivku na textil, naši zákazníci jsou převážně z firemní oblasti. Pokud jste na předešlé otázky alespoň dvakrát odpověděl/a "ano", tak Vás rádi uvítáme mezi námi.

K dlouhodobé spolupráci hledáme parťáka, kolegu, ideálně zkušeného z oblasti marketingu nebo prodeje reklamních předmětů

Pohybujete se v oblasti prodeje reklamních předmětů?

Máte obchodního ducha, baví Vás prodávat kvalitní zboží? Pak hledáme právě Vás

Uvítáme: zkušenost, dravost, pracovní elán, schopnost přesvědčit, AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme: podporu výrobní fabriky, motivaci v odměně dle výkonosti, výhodu výrobce před konkurencí

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, spolehlivost, loajalitu, solidnost, pracovitost

Náplň práce: zpracování obchodních případů, vyhledávání, akvizice nových zákazníků

Prosím o zaslání profesního CV ideálně fotem na e-mail

Nástup dohodou, velice Vám děkuji

Společnost
Richard Schön
Adresa
Prosecká 855/68, Praha – Prosek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Obchodní asistent, Prodejce po telefonu/Telesales, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

T-Shirt2u.eu ... fabrika na trika, Richard Schön
603 227 237