MSG Professional, s.r.o. - agentura, která pečuje o Vaši profesionální kariéru. Dlouholetá zkušenost na trhu, stabilní společnost.

Pracovník/ce úseku sýrů

Co vás čeká

kontrola kvality zboží a záručních lhůt

komunikace se zákazníky

doplňování zboží v úseku sýrů

udržování cenovek v aktuálním stavu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

zdravotní průkaz

zodpovědnost, pracovitost

úsměv na Vaší tváři a spokojenost Našich zákazníků

praxe výhodou

zaškolení

moderní pracovní prostředí v Praze a okolí

potřebuješ na koncert nebo se Ti rozbije pračka dáme Ti týdenní zálohu

možnost plánování směn dle Vašich požadavků

pozice je vhodná pro absolventy

motivační soutěže o hodnotné ceny

příspěvky na MHD

odměny za odpracované hodiny

náborové příspěvky

V případě zájmu , nás neváhejte kontaktovat na tel. č. 606 664 200 nebo nás rovnou navštivte od po-pá 9-16 hod, V Jámě 1, Praha 1

Společnost
MSG Professional s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 24 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Kuchař, Pokladní, Prodavač, Pekař, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.