Společnost Geus okna a.s. je stálicí na českém trhu v oblasti výroby a montáží oken, která umí nabídnou zajímavou a činorodou práci. Jsme hrdi na to, že jsme stabilní, ryze českou společností s historií píšící se od 1.2.1992.

IT správce/specialista

Požadujeme:

* všeobecnou znalost ITC (Windows Server, Linux, LAN/WAN, VPN, PHP, MSSQL, MySQL, MS Office, ...)

* praxe na obdobné pozici min. 2 roky

* znalost systému Premiér, Klaes, Security Management výhodou

* zkušenost s integrací mezi jednotlivými systémy

* pečlivost, bezúhonnost a komunikativnost podmínkou

* samostatnost a zodpovědnost za práci konanou

Pracovní náplň:

* zajištění bezproblémového chodu veškerých it systémů, aplikací, nastavení

* správa veškerých IT účtů, správa webových aplikací

* hlídání legislativy

* zodpovědnost za IT systém a jeho nastavení

* spolupráce s kolegy

Nabízíme:

* podporu vašim zajímavým nápadům

* stabilního zaměstnavatele (26 let na trhu)

* firemní vozidlo i k soukr. užívání

* stravenky 100 Kč za směnu

* on-line připojení je samozřejmostí

Společnost
Geus okna a.s.
Adresa
K Pazderně 2308, Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel