Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na Executive search,poradenství v oblasti HR na management a Top pozice. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní, na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

Marketingový specialista

Pro našeho významného klienta z oblasti bankovního prostředí hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingový specialista.

Náplň práce:

  • Zpracovávání podkladů pro realizaci kampaní na podporu prodeje
  • Zajišťování marketingové podpory, zajišťování a realizace propagačních reklamních i individuálních marketingových materiálů, vhodného zboží, komunikace s dodavateli a s interními klienty
  • Podílení se na přípravě reklamních akcí (eventů) na podporu prodeje (prezentační akce či eventy v regionech), na podporu posílení brandu společnosti, loajality partnerů i zaměstnanců, následná účast na akcích (eventech)
  • Zpracovávání vyhodnocení efektivity realizovaných akcí (eventů), naplnění stanovených cílů
  • Zodpovědnost za marketingový sklad, evidenci předmětů k zapůjčení a podílení se na distribuci marketingových materiálů
  • Zodpovědnost za procesy související s čerpáním marketingového rozpočtu - evidence faktur, vystavování a evidence objednávek
  • Kontrola správnosti podkladů pro vyhodnocení akcí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v event managementu/PR
  • Praxi v oblasti podpory prodeje/marketingu – výhodou
  • Počítačové znalost (Word, Excel, Powerpoint), základní zkušenost s prací se SAP
  • Znalost Anglického/Německého jazyka
  • Týmového hráče s dobrými komunikačními dovednostmi
  • Samostatnost, schopnost efektivní práce s informacemi
  • Výborné prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Širokou škálu benefitů
  • Samostatnou a motivující práci s možností seberealizace

V případě, že Vás nabídka zaujala, nám neváhejte zaslat Vaše profesní CV.

Děkujeme.

Billanc Partners

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura