Jsme výrobní společnost Wolters Packaging Czech s.r.o. se zahraničním vlastníkem, která se zabývá výrobou plastových obalů a technických částí především pro automobilový průmysl. Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici " Specialista oddělení kvality ".

Náplň práce:

* komunikace se zákazníky a řešení zákaznických požadavků
* vkládání dat do pc a vyhodnocování kvalitativních ukazatelů, reporting (reklamace...)
* příprava dokumentace, komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
* příprava a realizace auditů
* práce na trvalém zlepšování kvality a procesů výroby

Požadujeme:

* SŠ/VŠ technického směru
* komunikativní znalost AJ nutná, NJ vítána
* znalost řízení kvality v automotive systémech výhodou
* dobrá znalost práce na PC (MS Office)
* přehled o normách ISO/TS výhodou
* schopnost pracovat v týmu i samostatně, komunikativnost
* aktivní přístup k řešení problémů, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost
* ŘP sk. B

Nabízíme:

* zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
* příjemné pracovní prostředí
* příspěvek na penzijní připojištění
* stravenky ve výši 100 Kč za každý odpracovaný den
* dovolená 22 dnů/kalendářní rok
* individuální výuka AJ v pracovní době
* možnost zvyšování kvalifikace formou školení a kurzů
* mobilní telefon
* pružná pracovní doba
* firemní akce a občerstvení

Kontakt:

Martina Valentová
Wolters Packaging Czech s.r.o.
Kostěnice 196
530 02 Pardubice
tel. 466950662

Společnost
WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o.
Adresa
Kostěnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Specialista ISO, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o., Martina Valentová
Kostěnice 196, 53002 Pardubice, Česká republika
730 513 975; 736 640 639