Nevládní nezisková organizace R-Mosty, z. s., poskytovatel registrovaných sociálních služeb a vzdělávání

Kontaktní pracovník v NZDM, Praha 3

Sociální práce s dětmi a mládeží: Kontaktní

pracovník do NZDM Klub R-Mosty (Praha-Žižkov).

Výše úvazku 0,5 na DPČ/PS. Nástup na pozici od března - dubna 2020

Možnost navýšit úvazek v dalších projektech R-Mosty

Provázíme děti a mládež dospíváním, připravujeme je na zodpovědnou dospělost.

Náplň práce:

Přímá kontaktní práce s dětmi a mládeží od 10 do 21 let.

Poradenská práce a rozhovory

Vzdělávání, výchova, osvěta a prevence

Volnočasové aktivity, práce se skupinou

Vedení dokumentace klientů

Podíl na údržbě klubové místnosti

Příležitostně účast na akcích společnosti R-Mosty

Upozorňujeme, že tato pozice nesouvisí se zájmovými kroužky pro děti, ale jedná se o odbornou sociální práci.

Dále nabízíme:

Týmové i individuální supervize, metodické vedení, intervize

Možnost pravidelného dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Zázemí zkušené a etablované organizace

Požadujeme:

Schopnost empatické komunikace

Osobní zralost a stabilitu, zodpovědný přístup

Aktivitu při rozvoji služby

Vzdělání na pozice pracovníka v sociálních službách nebo sociálního pracovníka (podle zákona 108/2006 Sb.)

Čistý trestní rejstřík

Schopnost práce v týmu

Výhodou:

Psychoterapeutický nebo příbuzný výcvik, další akreditované vzdělání

Zkušenosti z podobných zařízení (standardizované NZDM, otevřené

kluby…)

Další dovednosti (hudební, výtvarné, sportovní, technické atp.)

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

Strukturovaný životopis s fotografií a stručný motivační dopis

Zájemci, kteří splňují základní požadavky budou pozvání k ústnímu výběrovému řízení. Výběrové řízení bude ukončeno, jakmile bude vybrán vhodný uchazeč.

Další informace na tel.: 604 134 233, Tomáš Rezek, www.r-mosty.cz

Společnost
R - Mosty, z.s.
Adresa
Koněvova 605/2, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 15 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.