Accu group je jedním z hlavních celosvětových poskytovatelů služeb v oblasti kontroly kvality působící ve více než 22 státech. V současné době poskytuje své služby více než 20 000 společnostem. Služby poskytované společností AccuService zahrnují zejména identifikaci kvalitativně neshodného materiálu, jeho opravy a třídění na místě výroby, včetně navrhování technologického postupu a nejvhodnějšího řešení. Zastřešujeme široké spektrum průmyslových odvětví včetně elektroniky, automobilu, textilu atd. Celosvětovými zákazníky skupiny AccuService jsou významní výrobci jako Samsung, BMW, Volvo, Continental, Apple, Sharp a potřebujeme tebe!!!

Supervisor engineer / Project engineer pro Německo

NÁPLŇ PRÁCE:

· Odpovědnost za svěřené úkoly (ověřování/přepracování/třídění) v továrnách našich zákazníků, především v automobilovém průmyslu v Německu

· Vedení operátorů, jejich trénink, správa svěřených úkolů a odpovědnost za výsledky pracovníků

· Přizpůsobování pracovních procesů, jejich dohled a kontrola kvality

· Přímá komunikace se zákazníky

· Zajištění vybavení pro třídění/přepracování

· Reportování zákazníkům a OC (Operation centre)

· Časté služební cesty na místa projektů

POŽADUJEME:

· Působnost zejména v Německém a Českém regionu s častým cestováním po regionu a občasným cestováním v rámci Evropy

· ŠŠ s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání

· Pokročilou češtinu a němčinu, angličtina výhodou.

· Komunikativnost

· Flexibilitu a nezávislost

· Organizační schopnosti

· Práci na živnostenský list/IČO

NABÍZÍME:

· Možnost občasné práce z domu

· Příspěvek na dopravu

· Možnost profesního rozvoje

· Kariérní růst

· Přátelský a mladý tým

· Zajímavé ohodnocení 30 000 - 45 000

· B2B spolupráci

Společnost
AccuService, s.r.o.
Adresa
Hamburk, Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik výroby, Operátor výroby, Kontrolor, Kvalitář, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

AccuService, s.r.o., Martina Rysková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.